header
AKCJA POZOSTAŁE THRILLER

Drapacz chmur (2018) Skyscraper

film HD online, filmy HD online, film online HD, filmy online HD, film online, filmy online, kinohd24

Will Sawyer to były agent FBI, do którego obowiązków należało odbijanie zakładników. Odszedł na emeryturę po jednej z zakończonych niepowodzeniem akcji. Kosztowała go stratę podwładnych, jak również utratę nogi.
Teraz przyjmuje posadę szefa ochrony na najwyższym i uważanym za najbardziej bezpieczny na świecie drapaczu chmur. Jego nazwa to Perle i mieści się w Hongkongu. Niedługo jednak ma zostać otwarta znajdująca się w górnej części budynku mieszkalna część drapacza chmur. Jako pierwsza wprowadza się tam rodzina Willa: żona Sara z dwójką dzieci. Pomimo świetnych zabezpieczeń budynku, Perła staje się miejscem ataku terrorystów. Podkładają oni ogień na jednej z kondygnacji 240-piętrowego budynku, a wszystko po to, by zdobyć cenny dysk. Należy on do zamieszkującego na ostatnim piętrze właściciela budynku. W zorganizowanie tego ataku terrorystycznego wrobiony zostaje Sawyer. Poszukiwany przez policję podejmuje śmiałą próbę przedostania się do budynku, który wcześniej opuścił. Mężczyzna musi rzucić wszystko na jedną szalę, by uratować rodzinę uwięzioną powyżej szalejącego w budynku pożaru. Aby tego dokonać, stawi czoła niebezpiecznym bandytom przewodzonym przez bezwzględnego Koresa Bothę.

Reżyser: Rawson Marshall Thurber

Scenariusz: Rawson Marshall Thurber

W rolach głównych: Dwayne Johnson, Neve Campbell, Chin Han, Roland Møller, Noah Taylor, Byron Mann, Pablo Schreiber, McKenna Roberts

Gatunek: Akcja, Thriller

Produkcja: USA

Oglądaj Drapacz chmur (2018) Skyscraper